De programmering
Hieronder wordt de hele weekprogrammering weergegeven. U kunt dit bestand gebruiken en aanpassen voor uw website.
Zie map /programmering.

Bekijk de programmering van:
zondag
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag

Open de weekdag in een aparte pagina. (zie PHP script showday.php in dze map)

zondag
00:00 Uitzending gemist Schouten Bij Nacht
01:00 De Nachtploeg
07:00 Uitzending gemist Aangenaam Klassiek
08:00 Uitzending gemist Op De Drempel Van De Zondag (Ochtend)
09:00 Uitzending gemist Preludium
10:00 Uitzending gemist Klassiek Op Zondag
11:00 Uitzending gemist Pastorale
12:00 Uitzending gemist Putten Uit De Bron
14:00 Uitzending gemist Kinderkerkplein
15:00 Uitzending gemist Zitten Op Zondag
17:00 Uitzending gemist Machteld’s Pluche
18:00 Uitzending gemist De Notenkraker
20:00 Uitzending gemist Cantate
21:00 Uitzending gemist Op De Drempel Van De Zondag (Avond)
22:00 Uitzending gemist Preludium
23:00 Uitzending gemist Gospel Lite


maandag
00:00 De Nachtploeg
07:00 Uitzending gemist De Wereld Wordt Wakker! (Ma)
12:00 Lunchtijd
13:00 Uitzending gemist El Mundo
15:00 Uitzending gemist Toen
16:00 Uitzending gemist Auf Geht's (Ma)
17:00 De Muzikale Magnetron
18:00 Carmen’s Decades
19:00 Uitzending gemist Lost In Music
20:00 Uitzending gemist Golden Oldies
22:00 Uitzending gemist Russisch Roulette!


dinsdag
00:00 De Radiokrant
01:00 De Nachtploeg
06:00 De Radiokrant
07:00 Uitzending gemist De Wereld Wordt Wakker! (Di)
12:00 Lunchtijd
13:00 Uitzending gemist The Rock Basement
15:00 Uitzending gemist De Bree Draait Door (Di)
16:00 Uitzending gemist Ingrid’s Allerlei (Di)
17:00 De Muzikale Magnetron
18:00 Carmen’s Decades
19:00 Uitzending gemist Stemgeluiden
20:00 Uitzending gemist Machteld’s Pluche
22:00 Uitzending gemist Jazz Till Midnight


woensdag
00:00 De Radiokrant
01:00 De Nachtploeg
06:00 De Radiokrant
07:00 Uitzending gemist De Wereld Wordt Wakker! (Wo)
12:00 Uitzending gemist Lunchtijd
13:00 Uitzending gemist Afslag 11
15:00 Uitzending gemist De Bree Draait Door (Wo)
16:00 Uitzending gemist Carmen’s Nonstop Nedermix
17:00 De Muzikale Magnetron
18:00 Uitzending gemist Carmen’s Decades
19:00 Uitzending gemist Klein Den Haag
20:00 Uitzending gemist Helemaal Hulleman
22:00 Uitzending gemist Bob’s Golden Oldies (Wo)


donderdag
00:00 De Radiokrant
01:00 De Nachtploeg
06:00 De Radiokrant
07:00 Uitzending gemist De Wereld Wordt Wakker! (Do)
12:00 Lunchtijd
13:00 Uitzending gemist Avé JJ
15:00 Uitzending gemist De Bree Draait Door (Do)
16:00 Uitzending gemist Ingrid’s Allerlei (Do)
17:00 De Muzikale Magnetron
18:00 Carmen’s Decades
19:00 Uitzending gemist Raadstaal
20:00 Uitzending gemist SimON AIR
22:00 Uitzending gemist Flashback


vrijdag
00:00 De Radiokrant
01:00 De Nachtploeg
06:00 de Radiokrant
07:00 Uitzending gemist De Wereld Wordt Wakker! (Vr)
12:00 Lunchtijd
Tijdens de lunch, regionaal en landelijke nieuws.
13:00 Uitzending gemist Anne
15:00 Uitzending gemist Buur en Buur
16:00 Uitzending gemist Daan en Compaan
17:00 De Muzikale Magnetron
18:00 Carmen’s Decades
19:00 Uitzending gemist Stennis met Marc en Dennis
20:00 Uitzending gemist Jasper (Weekend Extravaganza)
22:00 Uitzending gemist Hitmix


zaterdag
00:00 De Radiokrant
01:00 De Nachtploeg
07:00 Uitzending gemist Easy Jazz
08:00 Uitzending gemist Bob’s Golden Oldies (Za)
09:00 Uitzending gemist Auf Geht’s (Za)
10:00 Uitzending gemist De Stamtafel
12:00 Uitzending gemist Het Hollands Hoekje
14:00 Uitzending gemist VeluweFM Sport
18:00 De Muzikale Magnetron
19:00 Uitzending gemist 5xM
20:00 Uitzending gemist Country Time
22:00 Uitzending gemist Studio G